DIGNUS - ONLINE DOCHÁZKOVÝ A CRM SYSTÉM PRO ŠKOLY, ŠKOLKY, JESLE A DĚTSKÉ SKUPINY

Předností našeho řešení je mnohaletá zkušenost v provozu. Systém Dignus vznikl na základě přesných a každodenních požadavků na evidenci provozu soukromé mateřské školy a soukromých jeslí. Nyní pomáhá samozřejmě i v dalších zařízeních, jako jsou dětské skupiny, základní školy ale třeba i lesní školky. Stačí k němu totiž třeba jen tablet s internetem.

Náš vyškolený personál se postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Od objednání produktu do jeho instalace a kompletního předání uplynou pouze 3 dny. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

  • Dignus poskytuje vysoký stupeň zabezpečení a vysoký komfort užívání
  • Dignus je více jak 11 let v provozu, vyzkoušené řešení vč. hostovaného serveru a správy
  • Dignus upravíme do firemních barev a funkcionalit dle požadavků
  • Dignus je zabezpečený šifrovaný přenos dat, zálohované datové centrum
  • Dignus použijete na počítačích i tabletech, management školky i na chytrých telefonech

Rodiče chtějí se školkou jednoduše komunikovat online. Chtějí mít informace po ruce, ideálně v telefonu. Omluvit dítě snadno, zrušit oběd, napsat učitelce. Na jedno kliknutí. Ne emailem, nebo volat. To dnes už všechny zdržuje.

Školka by ráda posílala rodičům oznámení. Těm kteří chodí na keramiku, že zítra nebude, ale přitom hned také vystavit (zabezpečeně) pár fotek co děti vytvořily minulý týden. Taky panu "Vomáčkovi" napsat, že neuhradil školné. Všem rodičům vystavit faktury na příští měsíc. Taky zapsat do třídnice a potvrdit si, že je kniha úrazů a HACCP aktuální.

Jednoduše, bez práce. Ideálně automaticky. Na pár kliknutí.

To vše a ještě více Dignus dovede.

Podíváme se spolu na Dignus blíže? Pojďme na to!

Dignus Vám totiž zprovozníme do 3 dnů od objednávky!

Napřed pár slov o nás.

Dignus jsme založili a dále rozvíjíme s programátory od roku 2009, kdy jsme provozovali jesle. K tomu se přidaly školky a začal nám chybět nástroj, jak komunikovat mezi sebou (učiteli) ale hlavně s rodiči. Vše jsme měli po různých excelech a bylo to dost časově náročné. Proto jsme založili Dignus. Dodnes ho provozujeme a rozvíjíme. Dignus používá více než 100 zařízení. Státních i soukromých školek, dětských skupin a jeslí a také mikrojeslí. Umí totiž evidovat docházku nutnou pro dotaci, o tom ale až později. 

Kam dál? 

Podívejte se na našich stránkách na: