Pojďme to spolu vyzkoušet!


Vyzkoušet Školku vůbec nic nestojí. Navíc nenabízíme žádnou omezenout zkušební nebo testovací verzi. Rovnou informační systém připravíme na míru vaší škole se všemi funkcemi, které má k dispozici. Dáme vám dost času na to, abyste si všechno pořádně vyzkoušeli. A když se vám Školka bude líbit, budete v jejím používání jenom pokračovat.

Od objednání Vaší zkušební aplikace MáŠkolka už Vás dělí jen kliknutí na toto tlačítko: 


Chcete s námi ještě něco probrat? Můžete nám zavolat na: +420 232 000 802Reklamy

Moderní software pro školky - Chytrá aplikace - twigsee.com Reklama·https://www.twigsee.com/ Napadlo vás někdy, jaké by to bylo v době pandemie komunikovat se školkou online? Doporučte vaší školce moderní řešení pro školky v době covidu. Česko-anglická mateřská školka - Dvojjazyčný způsob výuky Výuka v mateřské škole je přípravou na studium na naší dvojjazyčné základní škole. Zajistěte svému dítěti kvalitní základy do jeho života. Velmi kladné reference. Spokojené děti. Pestrý denní režim. Vstřícný ceník. Cíle: Samostatnost, Kreativita, Sebevědomí.‎

Aktivity a kroužky · ‎Vybavení školy Školka pro děti - S respektujícím přístupem - LittleBubbles.cz  Unikátní soukromá školka pro děti od 3 do 6 let. Místo, které si zamilujete Vy i vaše děti. Vytváříme emočně bezpečné prostředí, kde se děti cítí dobře, neohroženě a samy sebou.‎O nás · ‎Posilování imunity · ‎Nezávazná poptávka Soukromá základní škola - Cesta k úspěchu - cestakuspechu.cz Zveme Vás na příjímací řízení do první třídy 2021/2022. Mezinárodní škola Cesta k úspěchu nabízí nadaným dětem nadstandardní vzdělávací přístup. Bilingvní odpolední herna. Škola OnLine - nejrozšířenější webový školní informační systém https://www.skolaonline.cz  Škola OnLine je moderní školní informační systém, který umožňuje rychle a efektivně zpracovávat veškerou školní agendu při zachování vysokého ... OnlineŠkolky.cz https://www.onlineskolky.cz Ceny. A. Modul Online školka. webová stránka s redakčním systémem; denní události; evidenční systém ... chytraskolka.cz  | Ušetřete čas a peníze své školce   Spravujte školku chytře s naším online systémem.  Školka-online https://skolka-online.cz  Hravý průvodce pro paní učitelky a rodiče, kteří chtějí zvládnout školku s úsměvem. Články, ebooky, kartičky, diáře, konzultace... vše na jednom místě. Panda - Systém pro řízení a správu mateřské školy PANDA systém pro vaši školku online. Spravujte chod školky jednoduše a online se systémem Panda na počítači, tabletu nebo mobilu. Vyzkoušejte 3 měsíce ... Online rezervační a docházkový systém čipových karet pro ... https://www.dignus.cz  Online rezervační a docházkový systém čipových karet pro mateřská škola, školky, jesle, dětské skupiny, lesní školky, děti, rodiče. Elektronická evidence docházky Dignus https://www.dignus.cz  Rodiče chtějí se školkou jednoduše komunikovat online. ... S DIGNUS máte aplikaci a docházkový systém včetně všech exportů pro MPSV a čipových karet. Safy2 - bezpečná školka a elektronická matrika  Infromační systém pro mateřskou školu. ... Je šitý školkám na míru a je velmi snadné ho uvést do praxe. ... Online komunikace s rodičem díky mobilní aplikaci.