Dignus Services s.r.o.
Provozovatel aplikace MáŠkolka
U Školské zahrady 430/9
Praha 8
182 00

Telefon: +420 232 000 802

IČ: 05225159
DIČ: CZ05225159Rodiče chtějí se školkou jednoduše komunikovat online. Chtějí mít informace po ruce, ideálně v telefonu. Omluvit dítě snadno, zrušit oběd, napsat učitelce. Na jedno kliknutí. Ne emailem, nebo volat. To dnes už všechny zdržuje.

Školka by ráda posílala rodičům oznámení. Těm kteří chodí na keramiku, že zítra nebude, ale přitom hned také vystavit (zabezpečeně) pár fotek co děti vytvořily minulý týden. Taky panu "Vomáčkovi" napsat, že neuhradil školné. Všem rodičům vystavit faktury na příští měsíc. Taky zapsat do třídnice a potvrdit si, že je kniha úrazů a HACCP aktuální.

Jednoduše, bez práce. Ideálně automaticky. Na pár kliknutí.

To vše a ještě více aplikace MáŠkolka dovede.

Napřed pár slov o nás.

Dignus jsme založili a dále rozvíjíme od roku 2009, kdy jsme provozovali jesle (následně transformované na Dětské skupiny). K tomu se přidaly naše mateřské školy a začal nám chybět nástroj, jak komunikovat mezi sebou (učiteli) ale hlavně s rodiči. Vše jsme měli po různých excelech a bylo to dost časově náročné. Proto jsme založili Dignus. Dodnes ho provozujeme a rozvíjíme. Jen jsme aplikaci přejmenovali na MáŠkolka. Aktuálně ji používá více než 100 zařízení. Státních i soukromých školek, dětských skupin a jeslí a také mikrojeslí. Umí totiž evidovat docházku nutnou pro dotaci, o tom ale až později. 

Kam dál? Podívejte se na stránkách MáŠkolka třeba na: