Pro školky, pro školku

23.02.2018

Povinná školení pro školku BOZP, provádíme povinná školení zaměstnanců v BOZP dle legislativních požadavků v ČR. Bezpečnost práce, požární ochrana, první pomoc, školení řidičů, kybernetická bezpečnost a hlavně ....vše pro školku online!

Žádné cestování a půl dne mimo pracoviště. Nikam nemusíte. Všechny kurzy, testy a certifikáty budou uloženy na jednom místě a za cenu jedné zmrzliny / zaměstnanec / měsíc.

Dokumentace

Pomůžeme Vám implementovat vaše školení do online kurzu (školní řády, knihy úrazů, poplachové směrnice, únikové plány co dělat když..


Podívejte se, co vše Vám náš systém Dignus pro školku přináší: O nás


Škola v přírodě

Zajistíme ubytování, stravování, dopravu, zdravotníka, aktivity - full servis

V krásné přírodě Krkonoš leží ProFamily Hotel TOP Benecko, který nabízí pohodlné ubytování pro rodiny s dětmi a školy v přírodě.

Hotel TOP poskytuje ubytování na Benecku v celkem 16 pokojích (s kapacitou 71 lůžek), které mají vlastní sociální zařízení.

Pokoje disponují internetovým Wi-Fi připojením a TV. Na přání vám můžeme na pokoj zapůjčit dětskou cestovní postýlku, videochůvičky nebo fén.

Ubytování v rodinném hotelu TOP na Benecku zahrnuje snídani formou teplého a studeného bufetu. Těšit se můžete na pečivo z místní pekárny, marmelády, domácí pomazánky, šunku, sýry, vajíčka, čerstvé ovoce a zeleninu a mnoho dalšího. Součástí ceny ubytování je také parkování přímo u hotelu a Wi-Fi připojení po celém objektu.

Hotelová restaurace je otevřena při škole v přírodě pouze ubytovaným hostům se stravováním 5x denně a pitným režimem. Nabídce vévodí česká kuchyně v moderním podání a um našich šikovných kuchařů můžete sledovat v otevřené kuchyni.

Děti jsou u nás vítáni a proto je nedílnou součástí hotelu TOP vnitřní herna s hračkami a dětské venkovní hřiště s prolézačkami a skluzavkami. V zimě můžete vyrazit na lyže do přilehlého Skiareálu Benecko nebo na běžky.

V létě vás okolím provede Lufťákova stezka, pozveme hasiče s prohlídkou hasičkého vybavení, auta a možností si vyzkoušet hašení, nebo KRNAP s hravou přednáškou o krkonošském národním parku, uspořádáme venkovní, nebo vnitřní diskotéku, mám velké hřiště na míčové hry, u hotelu nám teče horská říčka, tak i brouzdání v mělké vodě na Benecku není problém. Více na našem webu jesle-skolky.cz

 

O nás

Cena

Funkce

Slovníček pojmů

Zprávy