Docházkový a informační systém pro školky, dětské skupiny a mikrojesle

Dignus software

Dignus services s.r.o.
U Školské zahrady 430/9
182 00 Praha 8

IČ: 05225159
DIČ: CZ05225159
tel: +420 232000802

Hlášení servisního požadavku - Service Desk (SD)

Servis docházkového systému a čtečky karet

V našem řešení si nekupujete žádná zařízení. Dobře víme, že to čemu se chcete věnovat jsou děti a ne žádná další IT technologie. Veškerou odpovědnost za chod zařízení tedy bereme na sebe. Přestala Vám fungovat čtečka karet ? Samozřejmě, je to jen kus "chytrého železa" a to se může stát. U nás neřešíte žádnou reklamaci, nemusíte mít žádné obavy z nečekaných kontrol, po celou dobu kdy Vy čekáte na reklamaci nefunkční čtečky. Naši technici v případě poruchy přijedou do 24 hodin a celé zařízení vymění za nové. Servis původního už nemusíte dále řešit. Necháte to na nás. Žádné náklady, vše zdarma.

 

Úprava docházkového sytému Dignus

Informační systém bude doprogramován přímo pro Vaše potřeby na míru. Ať se jedná o způsob fakturace školného, dny grátis, obědy či kroužky. Umíme fakturačně řešit automaticky dle docházky absence i neomluvené absence, jež mají být účtovány, nebo příspěvky za výlety a podobně.  

Školkový informační systém Dignus může být ve firemních barvách zařízení vč. loga. Možné jsou i další doprogramování dle požadavků zákazníka. 

 

___________________________________________________________________________________________________

Servisní nástroj pro sdílenou plochu

 

   

Odkaz ke stažení pro Windows (v12.0.132598)

 

Windows (v12.0.132598):