Docházkový a informační systém pro školky, dětské skupiny a mikrojesle

Dignus software

Dignus services s.r.o.
U Školské zahrady 430/9
182 00 Praha 8

IČ: 05225159
DIČ: CZ05225159
tel: +420 232000802

Revoluční docházkový systém Dignus školka

09.09.2016 13:14

Dobám, kdy ve školkách, jeslích nebo v různých dětských skupinách vládla papírová forma evidence docházky dětí, již odzvonilo. V dnešní době využívá management a vedení těchto institucí spíše elektronickou databázi těchto nezbytných informací, souvisejících s bezproblémovým chodem školky nebo jeslí. V tomto případě je revoluční docházkový systém školka od naší společnosti Dignus services s.r.o., naprostou nezbytností.  

V čem spočívají naše výhody?

Naše řešení elektronického informačního systému vychází ze zkušeností přímo z provozu. Systém Dignus vznikl na míru podle každodenních požadavků na evidenci provozu provozovatelů sítě soukromých školek a jeslí, posléze i dalších institucí. Mezi těmito institucemi jsou státní základní školy, lesní školky i různé dětské skupiny s dětmi ve věku od 6 měsíců do 7 let. Docházkový systém školka obsahuje důležité informace, které ulehčí práci jak personálu, tak samotným rodičům. Docházkový systém školka je připraven i na nečekané události, které zejména ve spojitosti s dětmi nejsou ničím neobvyklým. Zahrnuje zásadní informace o zdravotním stavu jednotlivých dětí, které se nachází ve školce, nebo v ní v nejbližší době budou. Jedním kliknutím na tabletu nebo chytrém telefonu hospodářka školní jídelny zjistí, kolik dětí je přítomno ve školce či v jeslích a kolik obědů je na tento a další dny zapotřebí. 

To je jen jedna z mnoha funkcí systému Dignus. Náš systém je, co se týká ovládání naprosto lehce zvládnutelný a přizpůsobivý.

Proč docházkový systém využívat?

Docházkový systém nabízí velmi rychlý přehled o všem, co se v dané dětské skupině, škole, školce či jeslích odehrává. K citlivým informacím se však nikdo nepovolaný nemá v žádném případě šanci dostat. Další výhodou, kterou náš docházkový a informační systém disponuje, je výpočet školného na základě stanovené docházky. Umožňuje tisk faktur a nemůžeme opomenout ani to, že je naprosto připraven na elektronickou evidenci tržeb. S Dignusem již nebudete nuceni kupovat do vašeho zařízení žádné další "krabičky a softwéry", ani se s nimi učit zacházet. Elektronický docházkový systém Dignus pro evidenci docházky ve školách, školkách a jeslích eviduje docházku pomocí čipových karet RFID. Nemusíte využívat jen čipové karty, ale i různé docházkové přívěsky, nebo čipové samolepky, které příchod a odchod ze zařízení zapíší do docházky. 

Příchod a odchod dítěte lze poté exportovat do excelovské tabulky přesně podle požadavků  Výzvy pro příjemce dotace „Podpora vybudování a provozu zařízení péče o děti předškolního věku ESF 035 a 036“ a tím splnit povinnost elektronické evidence pomocí čipových karet levně a hlavně v jednom systém. 

Systém pro vás připraví exporty přesně tak, jak je požadováno v podmínkách dotace.