Docházkový a informační systém pro školky, dětské skupiny a mikrojesle

Dignus software

Dignus services s.r.o.
U Školské zahrady 430/9
182 00 Praha 8

IČ: 05225159
DIČ: CZ05225159
tel: +420 232000802

Komunikujte s rodiči

11.08.2020 14:35

KOMUNIKUJTE
S RODIČI

HROMADNÁ OZNÁMENÍ VŠEM RODIČŮM
Nástěnka s lístečky je bezva, má ale jednu zásadní nevýhodu. Je ve školce. Rodiče si ji tak mohou přečíst jen když ráno vedou děti do školky nebo je odpoledne vyzvedávají.
Zdrželi jste se na výletě?

Jednoduše napíšete oznámení a všichni rodiče se to hned dozvědí.

Oznámení můžete poslat všem, nebo jen vybrané skupině, například jen jedné dětské skupině, pokud jich máte více, nebo pouze konkrétnímu rodiči.

DOKUMENTY PRO RODIČE, FORMULÁŘE, FAKTURY

Předat potvrzení na daně, bezinfekčnost k výletu nebo fakturu nebylo nikdy jednoduší. Jakýkoliv dokument můžete do profilu rodiče jednoduše nahrát. Jednomu, všem, nebo skupině - třeba kroužku tanečků.

OMLUVENKY

Díky omlouvání absence máte vždy přehled o tom, kolik dětí dnes bude ve školce. Rodičům stačí několik kliknutí. Vyberou datum (případně od a do a odešlou. Rychlé a pohodlné řešení pro rodiče. A učitelům uvolníme ruce od telefonů, emailů a dašlích několika druhů omlouvání. Navíc systém poskytne informace případně kuchařkám, nebo firmě dovážející stravu. O dost práce méně, nemyslíte?

DOCHÁZKA

S DIGNUS máte aplikaci a docházkový systém včetně všech exportů pro MPSV a čipových karet. Systém provozujeme od roku 2009. Je spolehlivý a uživatelsky velmi jednoduchý. Hlídá porušení pravidel jako jsou počty dětí vs. počty pečovatelek a podobně. V dohledné době navíc bude možné docházku exportovat přímo i do dokumentů MŠMT.

SEZNAMY DĚTÍ, KONTAKTŮ, RODIČŮ A ODDĚLENÍ DIGNUS

je propracovaný CRM systém. Snadno a přehledně v něm můžete spravovat záznamy o dětech a jejich rodičích, kontaktní údaje, seznamy atd.

FOTOGALERIE A VIDEA DĚTÍ A VAŠICH AKCI

DIGNUS pro rodiče poskytuje prostor, kam nahráváte fotografie a videa, pracovní listy, nebo třeba aktuální básničky a písničky. Přístup pro rodiče je pod heslem a silně zabezpečený. Přístup můžete konkrétnímu rodiči zrušit (zakázat) v případě odchodu ze školky, nebo potížím s GDPR.

PLÁNOVÁNÍ SMĚN ZAMĚSTNANCŮ

Rozdělte si směny na příští týden / měsíc lehce a přehledně pro všechny. Potřebujete směnu změnit? Potřebujete nabídnout volný termín práce a obsadit ho? S DIGNUS snadno.

POKLADNA A FAKTURY

Vystavení faktur za odchozenou docházku, podle docházkového systému Dignus je automatické. Umíme fakturovat za odchozené dny, hodiny, paušály i permanentky.

TISKOVÉ SESTAVY A REPORTY

Počty dětí na den, na měsíc, procentuální obsazenost, počty hodin a dnů docházky, ale také docházka zaměstnanců, odpracovaný počet hodin a dnů, reporty pro zpracování mezd, plánování dovolených a mnoho dalšího.