Docházkový a informační systém pro školky, dětské skupiny a mikrojesle

Dignus software

Dignus services s.r.o.
U Školské zahrady 430/9
182 00 Praha 8

IČ: 05225159
DIČ: CZ05225159
tel: +420 232000802

Elektronická evidence tržeb pro školky je připravena

28.11.2015 13:59

Pokud patříte mezi ty, kteří spokojeně využívají náš revoluční systém docházky Dignus, rozhodně byste měli vědět, že elektronická evidence tržeb pro školky pro nás není žádný problém. Vy, tedy naši klienty i ostatní, kteří se pro tento nadčasový systém rozhodnete, už nebudete muset řešit nákup pokladny či jiného softwaru, který bude administrovat elektronickou evidenci tržeb. Docházkový systém Dignus se o vše postará. Hlášení o elektronické evidenci tržeb bude statečně posílat za vás. Čím méně administrativní zátěže budete mít, tím více budeme spokojeni.

 

Elektronická evidence tržeb pro školky vám ulehčí život

O elektronické evidenci tržeb toho již padlo mnoho v médiích i v tisku. Lidé si jednoduše na tento nový systém budou muset zvyknout, ať chtějí nebo ne. Sami ale moc dobře víme, jaká administrativní zátěž je s EET spojena. Chceme vám tudíž, co možná nejvíce, ulehčit život naší elektronickou evidencí tržeb pro školky. Ponechte břemeno administrace na Dignusu, on si s ním poradí.

 

Kdo ještě nezná Dignus?

Pro ty, kterým je revoluční docházkový systém Dignus ještě velkou neznámou, je zde malé shrnutí toho, co je vlastně tento systém zač. Docházkový systém Dignus, ulehčuje život učitelům, i samotným rodičům. Dignus byl vyvinut na základě každodenních zkušeností a potřeb přímo z provozu. Docházkový systém vám podá velmi přehledné informace o všem, co je pro vás v dané situaci aktuální. Naleznete zde přesný počet dětí, které se nachází v určité vzdělávací skupině, kde nechybí informace o aktuálním zdravotním stavu ani zdravotních potížích, kterými jednotlivé děti pí. Veškeré informace jsou pro vás přehledně a především velmi jednoduše dohledatelné, a to na vašem tabletu či mobilu. Díky těmto informacím získáte naprosto objektivní přehled o tom, co se v dané skupině odehrává. Nemusíte se bát ani toho, že by se do systému mohl dostat někdo nepovolaný. Elektronická evidence tržeb pro školky také velice rychle reaguje na legislativní změny, které jsou v současné době podstatné. Dignus se vám snaží ulehčit vaši práci, co možná nejvíce.