Docházkový a informační systém pro školky, dětské skupiny a mikrojesle

Dignus software

Dignus services s.r.o.
U Školské zahrady 430/9
182 00 Praha 8

IČ: 05225159
DIČ: CZ05225159
tel: +420 232000802

Rodiče chtějí se školkou jednoduše komunikovat online. Chtějí mít informace po ruce, ideálně v telefonu. Omluvit dítě snadno, zrušit oběd, napsat učitelce. Na jedno kliknutí. Ne emailem, nebo volat. To dnes už všechny zdržuje.

Školka by ráda posílala rodičům oznámení. Těm kteří chodí na keramiku, že zítra nebude, ale přitom hned také vystavit (zabezpečeně) pár fotek co děti vytvořily minulý týden. Taky panu "Vomáčkovi" napsat, že neuhradil školné. Všem rodičům vystavit faktury na příští měsíc. 

Jednoduše, bez práce. Ideálně automaticky. Na pár kliknutí. 

To vše a ještě více Dignus dovede. 

Podíváme se spolu na Dignus blíže ? Děkujeme !

   

Napřed pár slov o nás. 

Dignus jsme založili a dále rozvíjíme s programátory od roku 2009, kdy jsme provozovali jesle. K tomu se přidaly školky a začal nám chybět nástroj, jak komunikovat mezi sebou (učiteli) ale hlavně s rodiči. Vše jsme měli po různých excelech a bylo to dost časově náročné. Proto jsme založili Dignus. Dodnes ho provozujeme a rozvíjíme. Dignus používá více než 100 zařízení. Státních i soukromých školek, dětských skupin a jeslí a také mikrojeslí. Umí totiž evidovat docházku nutnou pro dotaci, o tom ale až později. 

HROMADNÁ OZNÁMENÍ RODIČŮM

Nástěnka s lístečky v šatně má zásadní nevýhodu.
Je ve školce.
Rodiče chtějí informace ze školky online. 
V práci, v autě, doma... chtějí Vám odepsat...
 
Oznámení můžete poslat všem ze třídy;
- nebo vybrané skupině, například dětem které chodí na kroužek
- nebo pouze konkrétnímu rodiči.
 
Zdrželi jste se na výletě?
Jednoduše napíšete oznámení a všichni rodiče se to hned dozvědí. 
Nástěnka s lístečky v šatně má zásadní nevýhodu.
Je ve školce.
Rodiče chtějí informace ze školky a do školky online. Oznámení můžete poslat všem, nebo jen vybrané skupině, například jen jedné dětské skupině, pokud jich máte více, nebo pouze konkrétnímu Rodiči.
Zdrželi jste se na výletě?
 
Jednoduše napíšete oznámení a všichni rodiče se to hned dozvědí. Oznámení můžete poslat všem, nebo jen vybrané skupině, například jen jedné dětské skupině, pokud jich máte více, nebo pouze konkrétnímu rodiči.

 

DOKUMENTY PRO RODIČE, FORMULÁŘE, FAKTURY

Předat potvrzení na daně, bezinfekčnost k výletu nebo fakturu nebylo nikdy jednoduší. Jakýkoliv dokument můžete do profilu rodiče jednoduše nahrát. Jednomu, všem, nebo skupině - třeba kroužku tanečků.

OMLUVENKY

Díky omlouvání absence máte vždy přehled o tom, kolik dětí dnes bude ve školce. Rodičům stačí několik kliknutí. Vyberou datum (případně od a do a odešlou. Rychlé a pohodlné řešení pro rodiče. A učitelům uvolníme ruce od telefonů, emailů a dašlích několika druhů omlouvání. Navíc systém poskytne informace případně kuchařkám, nebo firmě dovážející stravu. O dost práce méně, nemyslíte?

DOCHÁZKA

S DIGNUS máte aplikaci a docházkový systém včetně všech exportů pro MPSV a čipových karet. Systém provozujeme od roku 2009. Je spolehlivý a uživatelsky velmi jednoduchý. Hlídá porušení pravidel jako jsou počty dětí vs. počty pečovatelek a podobně. V dohledné době navíc bude možné docházku exportovat přímo i do dokumentů MŠMT.

SEZNAMY DĚTÍ A KONTAKTŮ NA RODIČE

je propracovaný CRM systém. Snadno a přehledně v něm můžete spravovat záznamy o dětech a jejich rodičích, kontaktní údaje, seznamy atd.

ZABEZPEČENÉ FOTKY A VIDEA DĚTÍ PŘÍSTUPNÁ POUZE RODIČŮM

DIGNUS pro rodiče poskytuje prostor, kam nahráváte fotografie a videa, pracovní listy, nebo třeba aktuální básničky a písničky. Přístup pro rodiče je pod heslem a silně zabezpečený. Přístup můžete konkrétnímu rodiči zrušit (zakázat) v případě odchodu ze školky, nebo potížím s GDPR.

PLÁNOVÁNÍ SMĚN ZAMĚSTNANCŮ

Rozdělte si směny na příští týden / měsíc lehce a přehledně pro všechny. Potřebujete směnu změnit? Potřebujete nabídnout volný termín práce a obsadit ho? S DIGNUS snadno.

POKLADNA A FAKTURY

Vystavení faktur za odchozenou docházku, podle docházkového systému Dignus je automatické. Umíme fakturovat za odchozené dny, hodiny, paušály i permanentky, zálohově i zpětně. Výpočet počtu obědů a ceny, kroužky, příplatky...

TISKOVÉ SESTAVY A REPORTY

Počty dětí na den, na měsíc, procentuální obsazenost, počty hodin a dnů docházky, ale také docházka zaměstnanců, odpracovaný počet hodin a dnů, (Požadavky pro MPSV) reporty pro zpracování mezd, plánování dovolených, počty dívek vs. chlapců, podle roku narození (požadavky k výkazům P, PAM, R atd. pro MŠMT) a mnoho dalšího.

 

Zajímá Vás, jak to celé vypadá? 

Není problém, rádi Vám systém ukážeme.

  

Napište nám na Vás kontakt a pošleme Vám přístup do demoverze.

 

docházkový systém, evidence docházky

Dignus Vám nejen usnadní práci a zjednoduší evidenci provozu mateřské školy, dětské skupiny, nebo jeslí, ale ochrání i vaše dotace.

Rádi vám jednoduché ovládání předvedeme, nebo pomůžeme v prvních krůčcích tak,
jako vy pomáháte těm nejmenším. 

Systém Dignus není jen obyčejný docházkový software ale je navržen tak, aby kopíroval provoz školky, jeslí, nebo dětské skupiny včetně běžných situací, které v praxi nastávají, aniž by přitom uživatele zatěžoval nadbytečnými úkony. Uživateli ulehčí práci s agendou a poskytne důležité informace pro další činnost učitelů. 

Nezdržujte se již psaním papírové docházky! 

Dignus docházkový software disponuje informacemi o dětech, rodičích, docházce či zdravotních potřebách dítěte. 

Suplujete v jiné třídě nebo potřebujete předat informace o dětech novému pedagogovi? Jedním kliknutím si vytisknete soubor potřeb a důležitých informací o dětech, které daný den jsou, nebo budou ve školce. 

Ovládání informačního systému Dignus je velmi jednoduché a intuitivní. Ředitel školky může docházkový systém Dignus  ovládat i z chytrého telefonu, kde jsou potřebné statistiky provozu školky k dispozici.

Dignus za Vás kompletně a s veškerou kontrolou vyplní podklady k monitorovací zprávě a zkontroluje, že máte veškeré provozní parametry v pořádku.

 

  • Exportuje Souhrnný záznam o docházce dětí za monitorované období.
  • Exportuje vypočítaný Výpočet dosažených jednotek.
  • Exportuje Záznam o docházce vč. položek: Datum, Jméno dítěte, Příjmení dítěte, Čas příchodu, Čas odchodu. 
  • Exportuje výstup Délka pobytu včetně výpočtu počet půldnů.
  • Kontroluje Počet chův - pečovatelka vs. Počet dětí a mnoho dalších závazných parametrů. 

 

NENECHTE SI DOTACI ZBYTEČNĚ KRÁTIT !

Souhrnný záznam o docházce, výstup z elektronické docházky

Systém Dignus je to, co potřebujete

  • Elektronická evidence docházky, čipový elektronický docházkový systém pro dětské skupiny, školy, školky
  • Nově elektronická evidence docházky pro mikrojesle
  • Dignus je služba - S námi budete mít systém i v budoucnu stále aktuální a použitelný pro danou novou výzvu!

 

Podívejte se prosím na naše Reference

Elektronická evidence docházky, čipový elektronický docházkový systém pro dětské skupiny, školy, školky
 
Elektronický docházkový systém pro dětské skupiny dle výzvy:
35 A 36 OPZ - podpora vybudování a provozu zařízení péče o děti předškolního věku pro podniky i veřejnost,
výzvy OPZ 132
073 a 074 a dalších
Dignus je služba - S námi budete mít systém i v budoucnu stále aktuální a použitelný pro danou novou výzvu!
 
nově elektronická evidence docházky pro mikrojesle

MPSV dětská skupina

 

     Elektronická evidence docházky Dignus splňuje podmínky výzev operačních
     programů a zákona č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě
     v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů, ve znění novely zákona
     č. 127/2015 Sb. pro Dětské skupiny a Mikrojesle zřízené dle MPSV

online školka

 

       Elektronická evidence docházky Dignus splňuje podmínky 
       výzev ESF pro Dětské skupiny a Mikrojesle Zřízené dle MPSV

 

Dignus docházka dětí školka

     Systém Dignus splňuje požadavky GDPR 
     v rámci ochrany osobních údajů.

dětská skupina, jesle, školka

     Dignus je hrdým partnerem Asociace provozovatelů
     dětských skupin a mikrojeslí

 

Novinky

V rámci služby Dignus jsme implementovali našim zákazníkům nový typ zařízení pro čtení magnetických, kontaktních a bezkontaktních karet. Tato výměna za rychlejší a modernější verzi přinesla díky nové čtečce bezkontaktních karet ve školkách rychlejší odezvu systému. Přeci jen se jedná o hardware a...
PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACÍ V RÁMCI OPZ PRO PROJEKTY ZAMĚŘENÉ NA PODPORU ZAŘÍZENÍ PÉČE O DĚTI PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU - Evropský sociální fond / Operační program zaměstnanost. Docházkový systém Dignus splňuje požadavky elektronické evidence docházky pomocí čipů nebo přístupových karet. "5.3.6 Evidence...
Služba hlídání a péče o dítě je podporována formou dotací z ESF na vybudování a provoz dětských skupin pro podniky i veřejnost. Dotace se váže na vznik a provoz zařízení poskytujících pravidelnou péči o dítě od narození, resp. od 1 či 3 let věku dítěte do zahájení povinné školní docházky za účelem...
Jste s informačním systémem pro školky Dignus spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je tou nejlepší...
Pokud patříte mezi ty, kteří spokojeně využívají náš revoluční systém docházky Dignus, rozhodně byste měli vědět, že elektronická evidence tržeb pro školky pro nás není žádný problém. Vy, tedy naši klienty i ostatní, kteří se pro tento nadčasový systém rozhodnete, už nebudete muset řešit nákup...
Pokud máte zájem vyzkoušet informační systém pro jesle, školky a dětské skupiny Dignus,  napište nám a my Vám pošleme přihlašovací údaje do naší testovací verze programu.  Spustili jsme novou internetovou verzi, díky které si můžete program vyzkoušet sami. Vyzkoušejte si interní systém,...
Systém Dignus je navržen tak, aby kopíroval provoz školky, jeslí, nebo dětské skupiny včetně běžných situací, které v praxi nastávají a aniž by přitom uživatele zatěžoval nadbytečnými úkony. Uživateli tak přináší ulehčení při práci s agendou a navíc poskytuje důležité informace pro další...
Pro mateřské školy, školky, jesle a dětské skupiny nyní k použití na měsíc Zdarma. Pro více informací nás kontaktujte. moderní cloudový interní a docházkový systém žádná instalace, stačí jen připojit k inetrnetu evidence docházky dle volby  vlastní...
Dignus nyní můžete ovládat i pomocí tabletu. Jednoduché rozhraní nabízí seznam dětí "v kostkách" na které pouze kliknete a do docházky bude zapsán čas i datum příchodu dítěte do školky. Dítě ve školce symbolizuje kostku, která změní barvu na zelenou. Odchod se v docházce eviduje stejným způsobem....

Reference

05.06.2014 11:00
20.12.2015 Řešení Dignus využívá nyní i firma ProJesle - Reference zde 18.12.2015 Naše školka používá interní informační systém pro evidenci docházky Dignus - reference 10.11.2015 Školka Praha 4 a náš systém Dignus - https://www.skolka-praha-4.cz/ 23.9.2015 Soukromé jesle v Praze 4 přešly na interní...
<< 1 | 2 | 3

 

          Kontrola esf detska skupina dotace     Docházkový systém pro školky, jesle a děské skupiny